Kontakty

ředitelka školy: Jana Kozubíková, MBA
telefon: +420 581 624 254 +420 605 145 547
e –mail: reditelka@zuspotstat.cz

ekonomka školy: Zita Šištíková
e–mail: ekonomka@zuspotstat.cz

web: www.zuspotstat.cz

e–mail: zuspotstat@seznam.cz

datová schránka: uweia9u

adresa: Základní umělecká škola, Potštát 36, 753 62 Potštát

místa poskytovaného vzdělání:
Potštát č.36, 753 62 Potštát
Střítež nad Ludinou č.150, 753 63 Střítež nad Ludinou
Olšovec č.61, 753 01 Hranice – Olšovec
Partutovice č.96, 753 01 Hranice – Partutovice

kontakty na učitele
Balódy Milan Balody@zuspotstat.cz
Čočková Monika Cockova@zuspotstat.cz
Dachs Václav Dachs@zuspotstat.cz
Kotrla Karel Kotrla@zuspotstat.cz
Kuželová Michaela Kuzelova@zuspotstat.cz
Oprštěný Jan Oprsteny@zuspotstat.cz
Panáčková Barbora Panackova@zuspotstat.cz
Popová Kateřina Popova@zuspotstat.cz